By continuing to browse this website or by clicking on the X, you consent to the use of cookies that enable us to collect site-visit statistics and offer you videos, share buttons, personalized ads, and a chat feature. Learn more and set cookie preferences X

FR EN DE ES IT PT
Browse forums 
Ankama Trackers

Hungarian recruitment / Magyarok toborzása

By Libranap - SUBSCRIBER - June 07, 2016, 07:52:00
Hello! My mother tongue comes now.

Üdvözlet minden magyar játékosnak!

Ez az incarnami fogadó alkalmas helynek tűnik arra, hogy egy asztal köré gyűlve beszélgethessenek hazánk Dofus rajongói.
Én már rendeltem egy tálca italt. Most figyelem a bejáratot, hogy ki fog rajta belépni.
0 0
Reply
Reactions 2
Score : 28

Nem sokan vannak azt meg kell hagyni, sajnos a Dofus népszerüsége mintha csökkenne manapság, legalábbis egy két szerveré..
A Solar szerveren a Hungarian Wariors guild szivesen látja az ujoncokat és a régi magyar játékosokat is!

1 0
Reply
Score : 45

Köszi az infót! Régebben én is tag voltam. Még a Dofus1 idejétől számítva. Bár akkor volt egy másik magyar klán a Horse Lemone. laugh Ott nagyon jó kis közösség gyűlt össze anno.
Rendszeres közös programok, hajnalig tartó dumázások, bwork sörözések ki meddig bírja, szóval minden ami kell. biggrin Emotokat folyamatosan csináltuk meg az újaknak.

Most cirka tíz év távlatából sokadszorra is visszatértem a Dofusba. Sok újdonság, új mobok és a feje tetején az egész világ. laugh Belevágunk ismét mert a Dofus a legjobb mmo!cool

Vegyetek fel barátnak ha van kedvetek bandázni. A nevem: Libra-Dijon

Mahalo!

0 0
Reply
Respond to this thread